Destek Merkezi
Üyelik
Sitenin en üst kısmında bulunan "Hesabım" butonuna tıklayıp gelen sayfadaki "Hemen Üye Ol" seçeneği ile kendine ait bilgileri girerek ve şifreni oluşturarak Nofilter Butik'e üye olabilirsin.
Sitenin en üst kısmında bulunan "Hesabım" butonuna tıkla ve "Şifremi Unuttum" seçeneğine gel. Buraya sitemize kayıt olduğun mail adresini yazdıktan sonra, info@nofilterbutik.com ’dan sana iletilen maildeki şifre sıfırlama linki ile yeni şifre oluşturabilirsiniz.
 
Sitemizde uygulanan bazı kampanyalarımız üyelik üzerine sınırlanmaktadır, üyeliksiz alışverişlerinizde bu avantajlardan yararlanma durumunuz olmamaktadır.

Ayrıca www.nofilterbutik.com’da uygulanan tüm avantajlardan haberdar olmaları için üyelerimize mail ve sms yoluyla bilgilendirme yapmaktayız.

Kampanya konuları haricinde sitemize üye olup hesap oluşturmanız halinde verdiğiniz siparişlerinizi rahatlıkla hesabım kısmından kontrol edebileceksiniz. Sipariş takibi kargo takibi gibi hizmetlerden daha kolay yararlanmanız için üye olmanızı tavsiye ediyoruz.
 
 
Elbette, üye olmadan alışveriş yapabilirsin. Ancak üyelerimize özel olan avantajlardan yararlanamazsın. Dilersen üyeliksiz yaptığın alışverişini tamamladıktan sonra girdiğin bilgileri kaydederek ve onaylarak üyeliğini başlatabilirsin.
Kişisel bilgilerini koruma konusunda katı bir gizlilik uygulama prensibine sahibiz. Kişisel bilgilerini ve işlemlerini, bir sonraki ziyaretini daha etkin bir biçimde gerçekleştirebilmen ve kişiselleştirilmiş bir online alışveriş tecrübesi yaşaman için alıyoruz. Bilgilerini üçüncü şahıslarla asla paylaşmıyoruz. Bir hesap açmış veya bültenimize üye olmuş isen zaman zaman sana bültenin çıkış tarihleri, yeni ürünler vs. ile ilgili mailler atabiliriz. Eğer, bu mailleri almak istemezsen mailin altında bulunan "aboneliği kaldır" linkini tıklaman yeterli. Bu linki tıkladığın takdirde artık www.nofilterbutik.com'dan bilgilendirme maili almazsın.
Sipariş verilen ürünleri hızlı bir şekilde kargoya teslim etmek için elimizden gelen yapıyoruz. Eğer sana “kargoya teslim edildi” bilgisi henüz gelmediyse ve siparişinize ekleme yapmak istiyorsan bize ulaşabilirsin.
 
Siparişini, üye girişini gerçekleştirdikten sonra,
"Hesabım > Sipariş Takip" adımından sipariş numaranı yazarak takip edebilirsin. Ayrıca SMS ve mail olarak kargo takip numaranızı ileteceğiz.
Sipariş Takibi için Tıklayınız
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
3
Yükleniyor...