Destek Merkezi
İptal & İade & Değişim
Henüz kargoya verilmemiş siparişlerinizi üyelik ile yapmanız durumunda; web sitemiz üzerinde hesabım kısmından iptal edebilirsiniz.
Eğer üyeliksiz olarak sipariş verdiyseniz; 0530 598 40 83 numaralı WhatsApp Destek/Sipariş Hattımız üzerinden iletişime geçerek hattımızdan ya da info@nofilterbutik.com mail adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Kargolanmış siparişlerin sayfa üzerinden iptali mümkün olmamaktadır. Bu durumda hesabım kısmında iade bölümündeki süreci takip etmenizi rica ederiz.
 
 
 Siparişinizi teslim alırken, kutuların EKSİKSİZ ve SAĞLAM olduğunu mutlaka kontrol ediniz. Ürünleriniz kargo formu ve/veya faturanız ile teslim edilir. Faturanız size ulaşmadı ise internet sitemize kaydetmiş olduğunuz mail adresinizi kontrol ediniz. E-arşiv uygulaması kapsamında, faturanız elektronik ortamda oluşturulur ve e-posta adresinize otomatik olarak gönderilir.
Kargo yetkilisi, sizden kolileri eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınıza dair imza alacaktır. Koli dışında hasar bulunması durumunda, bu ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalısınız. Bu ürünlerin değişimi 14 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir. Bu durumda, sizden ek bir nakliye veya ürün bedeli talep edilmeyecektir.
Teslim esnasında fark edilmeyerek teslim alınan hasarlı veya ayıplı ürünlerin iadesi için Müşteri Hizmetleri bölümümüz, ürünün hasar veya ayıbını gösteren fotoğraf göndermenizi talep edebilir. Yapılan inceleme sonucunda tüketici kaynaklı olmadığı tespit edilmesi durumunda birebir değişim ya da iade işlemi yapılacaktır. 0530 598 40 83 numaralı WhatsApp Destek/Sipariş Hattımız üzerinden iletişime geçerek siparişinizi iptal ettirebilir ve ardından yeni sipariş oluşturabilirsiniz.
Değişim/İade:
İndirimli ürünlerde değişim/iade hakkı bulunmamaktadır.

Değişim/İade işlemleri için Aras Kargo kullanılabilir.
İade paketinin üzerine Nofilter Butik-Kargonova yazmalısınız.
❗ Aras Kargo İade Kodu : 2400954552359 - ❗
. Bu kodu kargo şubesine iletmeniz yeterlidir, lütfen adres bilgisi vermeyiniz.

Aras Kargo dışında karşı ödemeli olarak yapılan değişim/iade kargoları kabul edilmeyecektir.

Değişim bedeli 150₺, İade Bedeli 80₺'dir. (Bu ücret kargo ücretleridir. Tarafımızdan istenilen bir ücret yoktur. Kargo firmasından bizim anlaşmamızı kullanabilmeniz için karşı ödemeli göndermelisiniz. Ürün, firmaya ulaştıktan sonra sizlere Whatsapp üzerinden ulaşılıp değişim/iade işlemi alınacaktır.
Kargonuz elinize ulaştığı andan itibaren 3 gün içerisinde 0530 598 40 83 numaralı WhatsApp Destek/Sipariş Hattımızdan ekibimize iade için haber vermeniz gerekmektedir. Daha sonra 14 iş gün içerisinde whatsapp ekibimizin size vereceği indirim kodu ile ürünleri kargoya verebilirsiniz.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
3
Yükleniyor...