SON ŞANS İNDİRİMLERİ BAŞLADI! %70' VARAN FIRSATLAR OUTLET KATEGORİSİNDE. SON ŞANS İNDİRİMLERİ BAŞLADI! %70' VARAN FIRSATLAR OUTLET KATEGORİSİNDE. SON ŞANS İNDİRİMLERİ BAŞLADI! %70' VARAN FIRSATLAR OUTLET KATEGORİSİNDE. SON ŞANS İNDİRİMLERİ BAŞLADI! %70' VARAN FIRSATLAR OUTLET KATEGORİSİNDE.

Değişim ve İade Koşulları

TESLİMAT

Firmamız, MNG Kargo, Kolay Gelsin, Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo ile çalışmaktadır. Saat 12:00' dan önce verilen siparişler aynı gün, 12:00' dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilir. Eğer paketleme sırasında üründe bir hata görülür ise paketleme ve kargolama kısmı bir kaç gün uzayabilir. Fakat bu süre için alıcı bilgilendirilir. Kargo firması 3 iş günü içerisinde alıcıya teslim edilmektedir. Sipariş verildiği günden itibaren siparişin alıcıya ulaşma süresi ortalama 2-5 iş günüdür. Resmi tatiller ve hafta sonları bu süre içerisine dahil değildir. Kargo merkezine uzak köy veya kasabalar için bu süre geçerli değildir. Teslimat süresi bölgedeki kargo firmasının dağıtım günlerine göre değişiklik gösterebilir.

İADE VE DEĞİŞİM 

İndirimli ürünlerde iade hakkı bulunmamaktadır.

-İade kargonuzu MNG Kargo ile yollayabilirsiniz.

❗ MNG Kargo İade Kodu : 422885067 - Nofilter Giyim❗. Bu Kodu kargo şubesine iletmeniz yeterlidir. Lütfen adres vermeyiniz.

-MNG Kargo Dışında Karşı Ödemeli Olarak Yapılan Değişim Kargoları Kabul Edilmeyecektir.

Ürün tarafımıza ulaştığında; whatsapp hattımızdan veya SMS yolu ile veya kargoya verdiğiniz telefon numarası üzerinden irtibata geçilip taleplerinizi alınır. Bu yüzden telefon numarası sipariş verdiğiniz numara ile aynı olursa iade işlemleri daha hızlı çözülür.
İade yapacağınız ürünlerin kullanılmamış, yıkanmamış veya herhangi bir zarar görmemiş olması gerekmektedir. Bu şekilde olan ürünler alıcıya geri gönderilir. Kargo ücreti tahsil edilir.

İADE :

İade yapılmak istenen ürün sipariş kağıdı ile geri gönderilmelidir. Kargo ücreti alıcıya aittir. Dilerseniz iade yapacağınız ürünü gönderirken
Kargo ücretini kendiniz ödeyebilir, dilerseniz, ürün tarafımıza ulaştıktan sonra iade işlemi sırasında 40 TL kargo ücreti kesilerek iade işlemi yapılır.

İADE İŞLEMİ SÜRESİ :

Teslim alınan ürün teslim alındıktan sonra, en fazla 5 iş günü içerisinde kargoya verilmesi gerekmektedir. Kargoya verildikten sonra, ürünün firmaya ulaşması ortalama 2-5 iş gününde olmaktadır. Ürünün kontrolü işlemi ve iade işlemi ortalama 3 iş günü sürmektedir. İade onaylandığı haftanın cuma günü alıcıya ödeme yapılır. Toplam iade süresi ortalama 8-12 gün sürmektedir.   

DEĞİŞİM :

Değişim yapılmak istendiğinde tüm süreç iade ile aynı işleyecektir. Değiştirilmek istenen ürün iade edilip, yeni sipariş oluşturulmaktadır. 

 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...