Beyaz Puma Şeritli Tshirt
₺40,00 KDV Dahil
₺34,99 KDV Dahil
₺59,99 KDV Dahil
₺34,99 KDV Dahil
₺59,99 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
₺79,99 KDV Dahil
₺24,99 KDV Dahil
₺39,99 KDV Dahil

Sevgililer Gününe Özel Ürünler

Sevgililer günü, her çiftin birbirlerine olan aşklarını hatırladıkları yegane bir gün olarak özelliğini korumaya devam etmektedir. Peki tüm dünyanın aynı gün kutladığı aşkın bu büyük gününün tarihi nereye dayanıyor?

Sevgililer Günü Tarihi

Aslında oldukça hüzünlü bir hikayeye sahip olan sevgililer günü tarihi, M.S. 3. yüzyıl Roma'sına dayanıyor. Roma İmparatoru Claudius II ordusunu savaşa her zaman hazır bir halde tutmak için genç erkeklerin evlenmesini yasaklıyor. Bu yasağa uymak istemeyen Aziz Valentine ise birbirini seven ancak bu yasaktan dolayı evlenemeyen gençleri gizlice evlendirme eylemi başlatıyor. Bir süre bu evlendirmelere devam eden Aziz Valentine'nin bu mücadelesi Roma imparatoru tarafından öğreniliyor ve imparator, bu ihanetin bedelini, M.S. 270 yılının 15 Şubat’ında Aziz Valentine’i idam ederek ödetiyor. Bu olay ülkede büyük yankı uyandırıyor ve 14 Şubat’tın Sevgililer Günü olarak belirlenmesine esin kaynağı oluyor.


Sevgililer Gününde Ne Hediye Alınır?

Böyle anlamlı bir hikayeden sonra sevgiliniz için en doğru hediyenin ne olacağına karar vermek istiyorsunuz değil mi? 14 Şubat için giyinmeyi seven her kadını etkileyecek kıyafet seçenekleri arasından en güzelini Nofilter Butik'ten seçerek sevdiğinizi mutlu edebilirsiniz.

Sevgililer gününde hediye olayı gereksiz büyütülmektedir. Çünkü aslında hediye seçme konusu, eğer sevdiğiniz kişiyi yeterince tanıyorsanız oldukça kolay bir süreçtir. Eğer henüz yeterince tanımıyorsanız da her insanın beğeneceği seçenekler üzerinden gidebilirsiniz. Böylece özellikle erkekler için bir işkenceye dönüşen hediye seçme süreci oldukça kolaylaşacaktır.

Partnerinize kendinizi hatırlatacak, anlamlı özel bir hediye seçebilirsiniz. Nofilter Butik'ten seçeceğiniz bir hediyeyi özenle süsleyerek ve farklı detaylar ekleyerek de sevdiğinize verebilirsiniz. Özellikle sevgililer günü indirimleri fırsatından faydalanarak 2019 14 Şubat'ı için partnerinizi etkileyecek bu fırsatı yakalayabilirsiniz.


Kadın için Sevgililer Günü hediyeleri

İşin özünde kadın sevgiliye hediye almak erkeğe hediye seçmekten daha kolaydır. Kadınlar için sevgililer günü hediyesi seçmek, çeşitlilik çok olduğu için daha kolay. Özellikle giyinmeyi seven tarzını korumaya meraklı kadınlar için Nofilter Butik Ceket kategorisinden seçeceğiniz ceket veya sezonluk mont modelleri, tam da bu mevsimde giyilmeye uygun seçenekler olduğu için sevgilinizi etkilemeye yetecektir. Daha özel bir şey düşünüyorsanız Nofilter aksesuar kategorisine göz atabilirsiniz. Uygun fiyat avantajlarıyla hem cebinizi hem kalbinizi koruyan Nofilter, aşkınızı taçlandırmak için yaptığı 14 Şubat Kampanyası ile de gönülleri fethediyor. Daha kişisel bir şey almak istiyorsanız kırmızı renkli kıyafetler arasından seçim yapabilirsiniz. Özellikle tişört modelleri, mom jean ya da havuç pantolonlar, yeni sezon şort modelleri ve rengarenk çoraplar bayan için sevgililer günü hediyesi olarak ideal seçenekler olacaktır.


Erkek için Sevgililer Günü hediyeleri

Erkeğe hediye seçmek kadına hediye almaktan daha zorlu bir yolculuk olarak düşünülebilir. Seçeneklerin kısıtlı oluşu bu durumu zorlaştıran yegane sebeplerden olsa da özellikle son zamanlarda hem kadınların hem de erkeklerin beğenip tercih ettiği unisex ürünler bu kısıtlılığı bir nebze azaltmaktadır. Nofilter Butik unisex sweatshirtleri, unisex tişört modelleri ve aksesuar çorap çeşitleri ile erkekleri de yarı yolda bırakmıyor.

Sevgililer Günü hediyesi erkek için alınacaksa daha garanti parçaları tercih etmenizi tavsiye ederiz. Biraz daha romantik bir hediye olsun derseniz, tercihinizi kırmızı renk unisex giyim ürünleri üzerinden yapabilirsiniz.


Sevgililer Günü Hediye Fikirleri

Kendinizin düşünüp, üzerine uğraşıp ve bir şeyler katarak hazırladığınız bir hediye sevgilinizi daha mutlu edebilir. Ancak yine de bu durum partnerinizin beklentisine göre değişir. Eğer partneriniz hem kullanışlı hem de anlamlı bir şeyler arıyorsa onun için DIY projelerinden kullanışlı bir fikir seçerek hayalindeki anlamlı tişörtü ya da sweatshirt modelini tasarlayabilirsiniz. Ayrıca sweatshirtlerin tarihi ile ilgili detaylı içeriğimize de göz atarak fikir edinebilirsiniz. Müziği ya da eğlenceyi seviyorsa hediye almak yerine etkinlik planlayabilirsiniz. Ne seçerseniz seçin yazımızı buraya kadar okuduysanız doğru hediyeyi bulup onu çok mutlu edeceğinize eminiz. Sevgililer gününüz kutlu olsun. Aşk dolu bir yıl dileriz.

Yaklaşmakta olan sevgililer gününde size sevdiklerinizi mutlu etmek için nofilterbutik.com' un özel ürünlerinden alabilirsiniz. Her mevsime uygun çeşitleri ile kıyafet tutkunları için olmazsa olmaz adreslerden olan nofilterbutik.com kullanıcılarını sevgililer gününde de süpriz indirimler ile karşılıyor.