Biz Kimiz?


Bizler, yargısız, özgür olacağınız bir dünyaya inanıyoruz. Kim olmak istediğinize dair size güven vermek için varız. Müşterilerimizin her biri bizim için muhteşem bir şekilde eşsizdir. Her tarza, her kişiliğe ve her duruşa uygun kıyafetlerimizle sunduğumuz stillere ulaşmanıza yardımcı olmak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

Sağlıklı bir vücut imajını teşvik etmek bizim için çok önemli. Bu açıdan herhangi bir stereotiple uyuşmuyoruz. Kombinlerimizle yarattığımız her tarzı, Nofilter ailesinin bir parçası olarak görüyoruz ve ayrıcalıklı hissetmeniz için gece gündüz çalışıyoruz.


Vizyonumuz


Ayrıcalıklı ve farklılıklar tasarlayan bir butik hayal ettiğinizde ya da harika bir bağımsız markayı ortaya çıkarmaya hazırlandığınızda herkesten önce bu tatmin edici hissi düşünürsünüz. Evet, biz de bu hissi seviyoruz. İşte bu yüzden 2017 yılında İstanbul'da küçük şirin bir butik olarak kurulduk. 2018 yılının sonlarına doğru %50 oranında büyümeyle Nofilter Dijital Marketplace'i kurduk.

Bizi büyüten en büyük etkenin modaya olan tutkumuz ve sizden aldığımız ilham olduğuna inanarak yolumuza devam ediyoruz. Her geçen gün büyümeye devam eden ekibimizle hizmet vermeyi sürdürüyoruz.


Misyonumuz


Yüksek standartlarda giyinmek isteyen herkese en uygun fiyatlarla sunduğumuz ürünlerimizle, istediğiniz gibi görünmenizi misyon edinmiş bir giyim firması olarak lider bir giyim markası olmayı amaçlıyoruz. Harika bir modanın, taviz, üslup veya fiyat aracılığıyla gelmemesi gerektiğine inanıyoruz. Ürün, iş ve lojistik faaliyetlerimizin yükünü azaltmak ve sizlere en uygun fiyat garantisini sunmak için kendimize zorlayıcı hedefler belirledik ve sürdürülebilirliği ilerletmek için her zaman yeni yollar arıyoruz.

Modanın hayvanlara zarar vermemesi için hayvansal madde içermeyen ürünler üretilmesini sağlamak ve çevreye duyarlı bir marka olmak için çok çalışıyoruz. Sürdürülebilirlik stratejimizi bunun üzerine kuruyoruz.