TESLİMAT

 

 

Firmamız MNG Kargo, ByExpress Kargo ve PTT ile çalışmaktadır. Saat 12:00' dan önce verilen siparişler aynı gün, 12:00' dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilir. Eğer paketleme sırasında üründe bir hata görülür ise paketleme ve kargolama kısmı bir kaç gün uzayabilir. Fakat bu süre için alıcı bilgilendirilir. Kargo firması 3 iş günü içerisinde alıcıya teslim edilmektedir. Sipariş verildiği günden itibaren siparişin alıcıya ulaşma süresi ortalama 2-5 iş günüdür. Resmi tatiller ve hafta sonları bu süre içerisine dahil değildir. Kargo merkezine uzak köy veya kasabalar için bu süre geçerli değildir.Teslimat süresi bölgedeki kargo firmasının dağıtım günlerine göre değişiklik gösterebilir.

  

İADE VE DEĞİŞİM 

  

İndirimli ürünlerde iade ve değişim hakkı bulunmamaktadır.

 

-İade/değişim kargonuzu MNG Kargo ile yollayabilirsiniz.
-MNG Kargo Dışında Karşı Ödemeli Olarak Yapılan Değişim Kargoları Kabul Edilmeyecektir.
*MNG Kargo değişim kodu : 422885067 - Nofilter giyim.

Ürün tarafımıza ulaştığında; WhatsApp hattımızdan veya SMS yolu ile veya kargoya verdiğiniz telefon numarası üzerinden irtibata geçilip taleplerinizi alacağız. Bu yüzden telefon numarası sipariş verdiğiniz numara ile aynı olursa değişim işlemleri daha hızlı çözülür efendim.

Değişim veya İade yapacağınız ürün kullanılmamış, yıkanmamış veya herhangi bir zarar görmemiş olması gerekmektedir. Bu şekilde olan ürünler alıcıya geri gönderilir. 

  

İADE :

  

İade yapılmak istenen ürün sipariş kağıdı ile geri gönderilmelidir. Kargo ücreti alıcıya aittir. Dilerseniz iade yapacağınız ürünü gönderirken

Kargo ücretini kendiniz ödeyebilir, dilerseniz, ürün tarafımıza ulaştıktan sonra iade işlemi sırasında kargo ücreti kesilerek iade işlemi yapılır.

  

İADE İŞLEMİ SÜRESİ :

  

Teslim alınan ürün teslim alındıktan sonra, en fazla 5 iş günü içerisinde kargoya verilmesi gerekmektedir. Kargoya verildikten sonra, ürünün firmaya ulaşması ortalama 2-5 iş gününde olmaktadır. Ürünün kontrolü işlemi ve iade işlemi ortalama 3 iş günü sürmektedir. İade onaylandığı haftanın cuma günü alıcıya ödeme yapılır. Toplam iade süresi ortalama 8-12 gün sürmektedir. 

  

DEĞİŞİM :

  

Değişim yapılmak istenen ürün sipariş kağıdı geri gönderilmelidir. Kargo ücreti alıcıya aittir. Dilerseniz değişim yapacağınız ürünü gönderirken kargo ücretini kendiniz ödeyebilir, dilerseniz, ürün tarafımıza ulaştıktan sonra alıcıya 20 TL kapıda ödeme şeklinde yansıtılır. Alıcı değişimi yapılan yeni ürünü alırken kuryeye 20 TL öder. Eğer değişim yapılan ürün ile yeni alınan ürün arasında fiyat farkı var ise alıcıya yansıtılır.  (Örneğin yeni alınan ürün değişimi yapılan üründen 10 TL fazla ise kapıda ödeme ücreti 30 TL olur , 10 TL az ise kapıda ödeme ücreti 10 TL olur gibi. )

  

DEĞİŞİM İŞLEMİ SÜRESİ :

  

Teslim alınan ürün teslim alındıktan sonra, en fazla 5 iş günü içerisinde kargoya verilmesi gerekmektedir. Kargoya verildikten sonra, ürünün firmaya ulaşması ortalama 2-5 iş gününde olmaktadır. Ürünün kontrolü işlemi ve değişim işlemi ortalama 3 iş günü sürmektedir. Daha sonra alıcıya iletilmek üzere yeni ürün kargoya verilir. Alıcıya ulaşması yine 2-5 iş günü almaktadır. Toplam değişim süresi ortalama 8-15 gün arasındadır.