Kore Tarzı Giyim Fikirleri

Kore Tarzı Giyim Fikirleri

 

Kore Tarzı Giyim Fikirleri

Kore Modası, moda dünyası ve günlük moda seçimleri üzerindeki etkisini gösteriyor. Kore giyim tarzı etkisini dünyaya yaymaya devam ederken, Kore'den ilham alan kıyafetler artık birçok kişi için gardıropların vazgeçilmezi haline geliyor. Bu blogda, Kore tarzı giyim fikirlerinden ilham alan bu gardırop kıyafetlerinizi nasıl seçeceğiniz konusunda size rehberlik etmek istiyoruz. Bu yaz havalı Kore tarzı bir görünüm elde etmek için Güney Kore'ye uçmak zorunda kalmayacaksınız.

Bugün, kıyafet ilhamınız için bu sezon Kore giyim stilinde giyebileceğiniz en trend kıyafetlerden bazılarını derledik.

 

Oversize Tişört ve Gömlekler

 

Oversize üstler her zaman trend olmasına rağmen, Kore modası, tişört giyme sanatını mükemmelleştirdi. Oversize tişört ya da gömleklerin önemli bir artı noktası, stil açısından çok yönlü olmasıdır. Bu tarz tişört veya gömlek modelleri yüksek belli yırtık kot pantolonlar, kot şortlar ya da mini eteklerle kombinleyebilirsiniz. Ayrıca gömlek elbise olarak da giyebilir veya yüksek bel jean modelleri ile tamamlayabilirsiniz.

 

Tişört Üzerine Elbise Stili

 

Koreliler kıyafetlerini üst üste giyebilmek için elbise giymeyi severler. Uzun kollu bluzlar ya da tişörtler üzerine dekolte elbiseler veya bir bluz üzerine mini elbise giydiklerini sık sık fark edeceksiniz. Kıyafetlerini, üst üste kombinleyerek ve seksi ya da vücudu saran elbisenin biraz daha muhafazakar görünmesini sağlamak için kadın basic tişörtler ya da bluzlar ile eşleştiriyorlar. Sonuç? Günlük aktiviteler için yeterince mütevazı görünürken yine de şık görünmeyi başarabiliyorlar. Siz de bu tarz giyim tarzından hoşlanıyorsanız, elbise modellerinin içine ya da üstüne bazı parçaları giyip, kombinleyebilirsiniz.

 

Fırfırlı Bluzlar

 

Koreli kızlar kesinlikle fırfırlı bluz tasarımlarının hayranlarıdırlar. Bu model bluzlar, herhangi bir kıyafete anında hacim verir. Aynı zamanda, Kore sokak modası görünümünüzü tamamlamak için sevimlilik ve moda arasında tatlı bir denge sağlar. Örneğin, fırfırlı ön detaylara ve bağcıklı tasarıma sahip V yaka bluz modelleri, yüksek belli kot pantolon ya da kot eteklerle tamamlandığı zaman, kombininiz için mükemmel bir çift olacaktır.

 

Ekose Gömlek

Koreliler, ekose gömleklere hayat veriyor. Kore dizilerinde başrol yıldızları tarafından sıklıkla giyildiğini görebilirsiniz. Bu çok yönlü ancak temel parça olan kadın gömlek modelini birçok şekilde giyinebilirsiniz; yüksek belli pantolonlar ile kombinleyebilir, bir kot ceket içerisinde giyebilir ya da belinize veya omuzlarınıza bağlayabilirsiniz.

 

Yırtık Kot Pantolon

 

Yırtık kot pantolon, Kore moda görünümüne ulaşmak isteyen herkes için olmazsa olmazlardan biridir. Havalı ve zahmetsiz görünen stilin anahtarıdır. Yüksek belli yırtık kot pantolonlar, herhangi bir üst giyim ile harika görünmenizi sağlayacaktır.

 

Yüksek Bel Etek

 

Kore tarzı giyim kılavuzundaki bir sonraki temel parça yüksek bel etek modelleridir. Etekler, Kore giyim tarzının favori parçasıdır. Her uzunlukta olan etekler Kore kültürünün bir parçası haline gelmiştir. Koreli kızların kısa veya mini etek modellerini, tişörtler ya da bluz gibi feminen parçalarla ya da şaşırtıcı bir şekilde kapşonlu sweatshirtler ile kombin yaptıklarını görebilirsiniz. Siz de bir akşam etkinliğinde Kore giyim tarzı ile dışarı çıkmak istiyorsanız, fırfırlı etekleri bluzlar ile kombinleyebilirsiniz.

 

Oversize Sweatshirt

 

Oversize sweatshirtlerin çekici olmadığını düşünüyorsanız, Kore giyim tarzını araştırdıktan sonra kararınızı değiştirmek için yeniden düşünmek isteyebilirsiniz. Herhangi bir Kore moda stiline göz atarsanız, o listede oversize kapşonlu sweatshirtlerin yer aldığına şahit olacaksınız. Oversize sweatshirtleri yırtık kot pantolonlardan, mini eteklere kadar her kıyafet ile kombinleyebilirsiniz. Bu model, fazla uğraşmadan rahat görünmenizin muhteşem bir yolu olacaktır.

 

Göz Alıcı Blazerler

 

Koreliler birçok üst giyimi üst üste giymeyi severler. Sadece basit bir tişört ve iddialı bir blazer ile kombin yapıp, anında Kore tarzı gündelik modaya uygun bir giyim tarzına sahip olabilirsiniz. Eşsiz ve şık bir kombin yaratmak istiyorsanız, gardırobunuza çarpıcı blazer ceketler ekleyebilirsiniz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
3
Yükleniyor...