Doğru Giyimde Beli İnce Gösteren 7 İpucu

Doğru Giyimde Beli İnce Gösteren 7 İpucu

 

Doğru Giyimde Beli İnce Gösteren 7 İpucu

Bel bölgenizi daha ince gösterebilmek için nasıl giyinmeniz gerektiğini ve fotoğraflarda kendinizi nasıl zayıf göstereceğinizi öğrenmenize yardımcı olacak püf noktalar arıyorsanız, doğru yere geldiniz! Hepimiz, en iyi şekilde görünüp hissedebilmek için fazla vücut ağırlığını atmamıza yardımcı olacak en son moda diyetleri ve egzersiz hareketlerini takip etmeye çabalasak da, çoğumuzun hedeflerimize her zaman bağlı kalacak zamanı ya da iradesi yoktur. Ve bu can sıkıcı durumlar, belimizi ince gösterebilmemiz için asla sorun değildir. Hayatımızı en iyi şekilde yaşamak için mutlu bir denge bulmanın yollarını arayabiliriz. Hepimiz 34 beden olmak zorunda değiliz ve bunu ne kadar erken kabul edip, içinde bulunduğumuz bedenleri sevmeyi öğrenirsek o kadar çabuk mutlu oluruz.

Yani, ister seksi kum saati figürlü şehvetli büyük beden bir kadın, ister neredeyse hiç kıvrımı olmayan geniş omuzlu bir kadın, ister kilo verme hedeflerinden sapmış ve kendini şişmiş hisseden bir kadın olmuş olun; daha ince görünmek ve en çekici özelliklerinizi ortaya çıkarmak için nasıl giyineceğinizi öğrenmenize yardımcı olacak basit ama etkili ipuçlarını sizinle paylaşmak için buradayız.

 

Belinizi Ortaya Çıkarın

 

Belinizi ince gösterebilmek için nasıl giyineceğinizi bilmek istiyorsanız, belinizi ortaya çıkarmanın yollarını bulmak harika bir adım olacaktır. Bu, tam olarak doğru yerlerde eğrileri olan bir kum saati figürünüz olduğu yanılsamasını yaratmanıza yardımcı olur. Esnek kumaşlardan yapılmış yüksek belli pantolon modellerini tercih edip, bol gömlekleri pantolon ve eteklerin içine sokarak kullanabilirsiniz. Bu kombin dışında küçük kemerli elbiseler kullanarak, bel bölgenizi daha ince gösterebilmek için kıyafetlerinizin altına vücudunuzu kavrayan korseleri kullanmayı deneyebilirsiniz.

 

Bedeniniz için Doğru Kesimde Olan Giysiler Giymeye Özen Gösterin

Bilinenin aksine, bedeninize göre seçeçeğiniz kıyafetlerin çok büyük ya da çok küçük olarak tercih etmek, sizi olduğunuzdan daha ince göstermez. Hacimli kıyafetlerin sizi olduğunuzdan daha büyük beden gösterme olasılığı daha yüksektir ve küçük beden almak sırt yağları ve selülit gibi sorunlu bölgelere dikkat çekme eğilimindedir, bu nedenle her zaman bedeninize uygun kıyafetleri seçmelisiniz.

 

A kesim etekler ve crop tişörtler sayesinde belinizi olduğundan daha ince gösterme fırsatına sahip olabilirsiniz. Bel bölgesine tam oturan bu etek modelinin yaptığı hileyi görünce ondan vazgeçemeyeceksiniz.

 

Doğru İç Çamaşırları Seçin

Belinizi daha ince gösterecek kıyafetler bulmak söz konusu olduğu zaman, iç çamaşırlarınız da en az kıyafetiniz kadar önemli olacaktır. Dar sütyenler dikkatleri, sırt yağlarına çeker ve dar külotlar, selülitlerinizin görünmesine neden olabilir.

 

Yuvarlak Ayakkabılardan Kaçının

 

Sevimli görünseler de yuvarlak burunlu ayakkabılar bacaklarınızı kısa ve bodur göstermekten başka bir işe yaramaz. Bacaklarınızı uzatmaya yardımcı olduğu ve gerçekte olduğundan daha uzun olduğu yanılsamasını verdiği için yüksek bel pantolonlarla birlikte ten rengi sivri burunlu ayakkabıları tercih edebilirsiniz.

 

Skinny Jean Pantolonlarla Topuklu Ayakkabılar Giyin

 

Dar kot pantolon hayranıysanız ancak bacaklarınızın genişliği konusunda kendinizi rahat hissetmiyorsanız, ne pahasına olursa olsun düz ve parmak arası terliklerden kaçınmalısınız. Kotunuzun ayak bileği uzunluğunda olmasını sağlayıp, bir çift sivri burunlu topuklu ayakkabıyla kombinleyip bacaklarınızın daha uzun görünmesini sağlarken, üst bedene yoğunlaşarak bel bölgenizi de ince gösterebilirsiniz.

 

Tek Renk Kıyafetler Giyinmeye Özen Gösterin

 

Uyumlu renkte veya baskıda kıyafet tercih ettiğinizde, gözler doğal olarak ikisinin birleştiği, tipik olarak bel bölgeniz olan bölgeye çekilir. Doğal bir ince bir beliniz varsa bu iyi bir şey olabilir, ancak belinizi ince göstermek istiyorsanız, tek renk kıyafetler ve kalın kemerleri tercih ederek bel bölgesinde görülmesini istemediğiniz fazlalıkları kapatabilirsiniz.

 

Uzun Dış Giyim Ürünlerini Kemerle Eşleştirin

 

Daha serin bir iklimde yaşıyorsanız ve görünümünüze gereksiz hacim eklemeden sıcak kalmanın yollarını bulmak istiyorsanız, uzun ve geniş dış giyim ürünleri, kombininizi tamamlamanıza yardımcı olacaktır. Dar kot pantolon ve botlarla kombininizi eşleştirerek ceketinizin önünü açık bırakabilirsiniz. Daha güzel bir görünüm ve belinizi ince göstermek için bel bölgenizi kemer yardımıyla sıkabilirsiniz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
3
Yükleniyor...