Black Friday Kampanyaları

Birkaç yıldan beri hayatımıza büyük indirimlerle giren Black Friday ülkemizde gittikçe yaygınlaşan bir alışveriş çılgınlığını da beraberinde getirdi. Neredeyse %90'a varan indirimleriyle her senenin beklenen günü haline gelen Black Friday, ülkemizde Kara Cuma olarak da biliniyor.


Black Friday Nedir?


Black Friday aslında Amerika'da her sene Şükran Günü olarak kutlanan günde büyük markaların ciddi indirimlere gittiği bir alışveriş günü olarak kutlanıyor. Özellikle son yıllarda tıpkı yılbaşı, sevgililer günü veya anneler günü gibi kutlanan ve çılgınlığa dönüşen özel bir gün haline geldi. Çok hızlı yaygınlaşan bu akım giderek içselleştireceğimiz bir alışveriş etkinliğine dönüşmeye devam edecek gibi görünüyor.


Black Friday Ne Zamandır?


Black Friday her yılın Kasım ayının son Cuma gününe denk gelir. 2018 yılında ise 23 Kasım Cuma gününde olacak. Black Friday'de mağazalar gece yarısı açılıyor ve bir sonraki günün gece yarısına kadar açık kalıyor Amerika'da 1932 yılından beri süren bu indirim çılgınlığı etkinliği tüm dünyada etkisini göstermeye devam ediyor.


Black Friday İle Şıklığı Yakalayın!


Alışveriş çılgınlığını doyasıya yaşayın diye 2018 yılında Nofilter Butik de bu heyecana ortak oluyor! Sezonun en şık giyim ürünlerinde büyük indirimlere giden Nofilter Butik ile gözünüzün kaldığı ancak satın alamadığınız hiçbir elbise, hiçbir bayan pantolon veya etek kalmayacak. Birbirinden güzel ve şık trend ürünleri büyük indirimlerle satın alabileceğiniz bu muhteşem günü kaçırmamanızı öneririz. Cuma günlerini hepimiz severiz ancak 23 Kasım'da size özel indirimleri görünce bu günü daha çok seveceğiniz kesin!


Türkiye'de Black Friday İndirimleri


Black Friday tüm dünyada aynı gün kutlanıyor. Bu nedenle dünya üzerindeki herkes bu alışveriş günü indirim çılgınlığını paylaşıyor. Black Friday ile günün yıldızı genellikle teknolojik ve elektronik ürünler olsa da modaseverlere özel indirimler ile giyim sektörü de pastadan ciddi bir pay elde ediyor.


Black Friday Kampanyaları


Kadın giyim ürünlerinde Nofilter Butik'e özel indirimleri kaçırmak istemiyorsanız 23 Kasım Cuma tarihinde sizleri mağazamıza ve web sitemize bekliyoruz.


Black Friday İndirimler Hangi Kategorilerde Olacak?


Web sitemiz genelinde gerçekleştireceğimiz indirimleri özellikle bayan sweatshirt, kot ceketler ve trikolar kategorilerinde sizlere sunuyor olacağız. Bunların yanı sıra sezonun en trend ürünlerine Nofilter Butikte %60'a varan indirimlerle satın alabilirsiniz. Siz de Black Friday günü en avantajlı dealler için Nofilter Butik'in seçkin koleksiyonu arasından beğendiğiniz ürünleri büyük indirimlerle satın alabilirsiniz.